Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.0