Movies
Ratings
527
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0