Series
Ratings
12
VersaillesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0