Movies
Ratings
270
Believer: extended cutRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0