Titles you rated
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5