Titles you rated
Mr. BeanRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Family's HonorRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0