Series
Ratings
104
Attack on TitanRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 1.0
NARUTORated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0
Woman of DignityRated ★ 0.5
My GirlRated ★ 1.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 1.0- Sherlock UncoveredRated ★ 1.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 1.0
Kamisama KissRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Imjin War 1592Rated ★ 1.0
MisfitsRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 1.0