Titles you rated
Moriarty the PatriotRated ★ 5.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0