Movies
Ratings
271
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 0.5- HummingRated ★ 3.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Book of SolutionsRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.5
Never Look AwayRated ★ 4.0
ManderlayRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The IdiotsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
EpidemicRated ★ 1.5
We Are ZombiesRated ★ 2.0
The ShrineRated ★ 0.5
V/H/S/85Rated ★ 4.0
Esper's LightRated ★ 2.5
The Devil's BathRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.0