Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 2.5