Series
Ratings
38
Fighter of the DestinyRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
- The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Carrie DiariesRated ★ 3.0