Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0