Titles you rated
Get OutRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0