Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0