Movies
Ratings
395
The ShiningRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0