Titles you rated
Gakuen AliceRated ★ 2.5- OrangeRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
- Soul EaterRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5