Movies
Ratings
690
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
PolarRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0