Titles you rated
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0