Titles you rated
OseamRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
Starred UpRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
The PresidentRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5