Movies
Ratings
192
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0