Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 1.0
PastaRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5