Movies
Ratings
142
Notting HillRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5