Titles you rated
The HimalayasRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0