Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5