Movies
Ratings
132
Monster HouseRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5