Movies
Ratings
694
A House of DynamiteRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 3.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 3.0- Holy PunchRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5