Movies
Ratings
657
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
LeviathanRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
People in ElanciaRated ★ 3.0
The Other Shore: The Diana Nyad StoryRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
The SwimmersRated ★ 3.0
The Social DilemmaRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0