Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
How to Become a TyrantRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0