Movies
Ratings
31
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
FluRated ★ 0.5
Running TurtleRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0