Movies
Ratings
229
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MonolithRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5