Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0