Titles you rated
Toradora!Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
The Dangers in My HeartRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0