Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
PianoRated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
My Love Eun DongRated ★ 2.0