Movies
Ratings
75
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
InvincibleRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
The Game PlanRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5