Series
Ratings
21
Eyeshield 21Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5