Movies
Ratings
183
Midnight SunRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5