Series
Ratings
19
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Thousand Days Unofficial HistoryRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5