Series
Ratings
43
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
For LifeRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Barbarians Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
GeniusRated ★ 3.5