Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 1.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5