Movies
Ratings
356
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
AlfieRated ★ 4.0