Movies
Ratings
133
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5