Titles you rated
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5