Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0