Titles you rated
Smile AgainRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 2.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Missing YouRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.5