Titles you rated
The K2Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Imjin War 1592Rated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5