Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 5: CoexistenceRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 1.5
The OutpostRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0