Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0