Series
Ratings
49
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
On AirRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0