Movies
Ratings
258
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Die Another DayRated ★ 1.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
300Rated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0