Movies
Ratings
57
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The GallowsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5